Телефонний довідник

Назва П.І.Б. особи № кабінету Номер телефону
1 поверх
Черговий лікар   101 765-39-30
Долікарняний кабінет   102 765-49-49
Реєстратура (виклик додому)   103 (098)160-88-14
Реєстратура (замовлення талонів)   105 (098)160-88-25
Інфекціоніст   115  
Реєстратура (амбулаторія №№1,2)      
Реєстратура (амбулаторія №№ 3,4)     765-36-62
776-01-53
776-01-54
2 поверх
Завідувач амбулаторією №2 Пісарєва Ольга Семенівна 202 765-93-72
Завідувач амбулаторією №4 Бражник Ліна Анатоліївна 227 765-99-52

Завідувач відділенням

організованого дитинства

Ярошенко Валентина Миколаївна 116 765-99-52
Кабінет щеплення   213-214
230
765-29-57
3 поверх
Завідувач амбулаторією №1 Кошова Валентина Євгенівна 320 765-42-17
Завідувач амбулаторією №3 Демченко Любов Іванівна 310 765-42-17
4 поверх
Приймальня
  412 (098)160-88-12
Головний лікар Шията Ольга Василівна 412

765-03-25

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення
Заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства
Прибиток Тетяна Володимирівна
 
412
402
765-71-30
765-71-30
Заступник головного лікаря з експертизи непрацездатності Крамарчук Олександр Михайлович 413 765-69-72
Заступник головного лікаря з економіки   402 765-64-03
Головний бухгалтер Горобець Людмила Василівна 411 765-84-92
Бухгалтерія   403 765-84-92
Головна медична сестра Малова Лілія Анатоліївна 404 765-36-50
Відділ кадрів Кононенко Тетяна Володимирівна 409 765-59-97
Статистично-аналітичний відділ Шевченко Людмила Олександрівна 410 765-59-97
Заступник головного лікаря з економічних питань   402 765-64-03

 

з/п

П.І.Б.

№ амбулаторії

спеціальність лікарів

номера телефонів

  1.  

Барабанова Надія Іванівна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

2.

Бочарова Лариса Ігоревна

Амбулаторія загальної практики № 1

лікар-терапевт дільничний

 

3.

Бражник Ліна Анатоліївна

Амбулаторія загальної практики № 4

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

4.

Величко Ала Валеріївна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

5.

Войчишена Лідія Григорівна

Амбулаторія загальної практики № 4

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

6.

Гайдаєнко Наталія Григорівна

Амбулаторія загальної практики № 4

завідувач амбулаторією, лікар-педіатр дільничний

 

7.

Демченко Любов Іванівна

Амбулаторія загальної практики № 3

завідувач амбулаторією, лікар-терапевт дільничний

 

8.

Земляна Тетяна Олександрівна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

9.

Івжич Андрій Вікторович

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

10.

Івус Ольга Володимирівна

Амбулаторія загальної практики № 3

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

11.

Колесник Тетяна Іванівна

Амбулаторія загальної практики № 3

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

12.

Командирчик Ніна Михайлівна

Амбулаторія загальної практики № 1

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

13.

Кошова Валентина Євгегнівна

Амбулаторія загальної практики № 1

завідувач амбулаторії, лікар-терапевт дільничний,
лікар-ЗПСМ

 

14.

Крамарчук Олександр Михайлович

Керівний склад

заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

 

15.

Лаппа Людмила Леонідівна

Амбулаторія загальної практики № 3

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

16.

Макаров Олександр Юрійович

Амбулаторія загальної практики № 4

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

17.

Мартиненко Олена Аврорівна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар-терапевт дільничний

 

18.

Михайленко Наталія Михайлівна

Амбулаторія загальної практики № 1

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

19.

Нагорнюк Ірина Миколаївна

Амбулаторія загальної практики № 4

лікар-педіатр дільничний

 

20.

Огієвич Ірина Федорівна

Амбулаторія загальної практики № 3

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

21.

Осіпян Марина Суренівна

Амбулаторія загальної практики № 1

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

22.

Патретна Тетяна Іванівна

Амбулаторія загальної практики № 3

лікар-терапевт дільничний

 

23.

Пісарєва Ольга Семенівна

Амбулаторія загальної практики № 2

Завідувач амбулаторією, лікар-терапевт дільничний,
лікар-ЗПСМ

 

24.

Половина Олена Миколаївна

Амбулаторія загальної практики № 1

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

25.

Радченко Марина Миколаївна

Амбулаторія загальної практики № 1

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

26.

Ружинська Ольга Василівна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар-терапевт дільничний

 

27.

Світа Віра Михайлівна

Амбулаторія загальної практики № 4

лікар-педіатр дільничний

 

28.

Спицька Лариса Іванівна

Амбулаторія загальної практики № 4

лікар-педіатр дільничний

 

29.

Станченко Тетяна Володимирівна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар-терапевт дільничний

 

30.

Федосова Ольга Вадимівна

Амбулаторія загальної практики № 2

лікар загальної практики - сімейний лікар

 

31.

Ядревська Ірина Анатоліївна

Амбулаторія загальної практики № 3

лікар загальної практики - сімейний лікар